У новорічну ніч напади на жінок за “кельнським сценарієм” відбулися в 12 землях Німеччини

Про це повідомило сьогодні, 23 січня, Федеральне відомство з кримінальних справ, пише Deutsche Welle.

“У цю ніч у багатьох федеральних землях різної форми і різних масштабах відбулися подібні правопорушення”, – повідомила представник відомства у Вісбадені. 23 січня групові напади на жінок за кельнським сценарієм в новорічну ніч сталися у дванадцяти федеральних землях. Передає Європейська Правда.

big_24_650x410

Як зазначається у звіті поліції, насамперед мова йде про крадіжки і сексуальні злочини. Поліція також стверджує, що інформації про попередні домовленості між злочинцями в більшості випадків немає. У жодному з випадків немає фактів, які вказують на організованість злочинних дій.

Більша частина заяв від потерпілих – більше тисячі – надійшла в поліцію федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, в основному – в Кельні, Дюссельдорфі і Білефельді. Про подібні випадки в Гамбурзі відомо вже давно, там в поліцію було подано більше 200 заяв. Хвиля правопорушень меншою мірою торкнулася також федеральних земель Гессен, Баварія, Баден-Вюртемберг, Бремен.

Жертвами нападів практично у всіх випадках були жінки, а нападниками – чоловіки у віці від 17 до 30 років, “арабської”, або “північноафриканській” зовнішності. Серед підозрюваних, згідно зі звітом, – 12 громадян Німеччини і 60 громадян інших країн, серед яких Алжир, Ірак, Афганістан, Сирія.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську Цивільний корпус “Азов” провів “Марш Справедливості” проти свавілля іноземних студентів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!