У Новицькій громаді оголосили конкурс на посади директорів двох гімназій

 • Нещодавно стало відомо, що відділ освіти Новицької сільської ради оголосив конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти у зв’язку із завершенням у керівників строкових трудових договорів (контрактів).

  Про це йдеться на сайті Новицької територіальної громади.

  Шукають директорів у такі заклади:

  • Бережницьку гімназюї Новицької сільської ради Калуського району Івано-Франківської області (адреса: 77353, вул. Грушевського,24 с. Бережниця Калуський район Івано-Франківська область)
  • Завійську гімназію Новицької сільської ради Калуського району Івано-Франківської області (адреса: 77356 вул.Данила Галицького, 215 с.Завій Калуський район Івано-Франківська область)

  Нагадаємо, що керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психологічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, інформують “Вікна” з посиланням на офіційну інформацію.

  Кандидат має представити програму розвитку закладу на шість років (на два роки — для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти вперше), у якій повинні бути чітко зображені заходи, які вживатимуться претендентом на розв’язання проблем, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення його діяльності.

  Документи приймаються упродовж 30 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у відділі освіти Новицької сільської ради за адресою: вулиця Шевченка, 71, село Новиця, 77360.

 • Дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

  Із переліком документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, можна ознайомитися за посиланням.

  До слова, Калуська початкова школа отримала нового директора

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!