Стало відомо, хто стане директором Калуської початкової школи

 • Вчора, 19 березня, конкурсна комісія обрала директора початкової школи Калуша №11.

  Про це повідомляє “Калуш.FM”.

  Посада директора початкової школи №11 стала вакантною після того, як директор навчального закладу Надія Гуш була затверджена на посаді заступниці Калуського міського голови.

  11 березня відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Калуської початкової школи №11 Калуської міської ради.

  Комісія перевірила подані документи від претендентів на зайняття посади директора та визнала їх такими, що відповідають умовам конкурсу.

  За рішенням комісії до участі в конкурсі були допущені четверо кандидатів: учителька початкових класів Калуської школи №11 Людмила Друк, учителька початкових класів Калуського ліцею №4 Віра Притуляк, директор Калуської гімназії №8 Валерій Цивінський та завідувачка Мостищенської філії Калуського ліцею №10 Зоряна Яковина.

  17 березня стартував конкурсний відбір, який складався з двох етапів: перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту”.

 • 19 березня відбувся третій етап конкурсу – публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

  Крім того, кандидати відповідали на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

  За результатами голосування переможцем конкурсу визначено Валерія Цивінського, який і стане директором Калуської початкової школи №11.

  Читайте також: Франківськ увійшов у фінал конкурсу “Молодіжна столиця України – 2022”

  Валерій Цивінський

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!