У Палаці Потоцьких проводять благодійний концерт “На шапку”

Сьогодні, 27 серпня, на подвір’ї Палацу Потоцьких в Івано-Франківську відбувається благодійний концерт “На_шапку”.

Уже традиційно концерт відбувається у двох форматах: просто неба на безпечній відстані та онлайн.

Нагадаємо, музичний благодійний проєкт в Івано-Франківську стартував у 2018 році, зібрані кошти на концертах підуть на допомогу онкохворим дітям Франківщини.  Цьогоріч гроші збиратимуть на ремонт онкологічного відділення обласної дитячої лікарні. Вхід на концерт вільний, але організатори залишають капелюха і там люди можуть залишити гроші на благодійність.

«Цей проєкт триває уже третій рік поспіль. Це уже наш п’ятий концерт. Зараз ми збиратимемо кошти на ремонт онкогематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні», – розповіла організаторка проєкту Людмила Лінник.

Концерт проходить в межах проєкту “Юні віртуози”. Діти виступають у супроводі Академічного камерного оркестру Harmonia Nobile. Створений у 1985 році при Івано-Франківській обласній філармонії з ініціативи Ігоря Пилатюка та директора філармонії Михайла Воротняка.

Соло з оркестром:

Фортепіано: Ксенія Гушулей, Данило Савка, Захар Свіщов, Квітослава Скотник

Віолончель: Ірина Пліщ.

Солісти, фортепіано: Ярина Бурлак, Інна Данчук, Божена Митлюк, Іванна Митлюк, Ольга Садовська, Ольга Тимчій, Марія Федоришин.

Солісти – студенти та учні школи педагогічної практики музичного училища імені Дениса Січинського, клас фортепіано Ольги Назаренко та учениця Дитячої музичної школи №1 імені Миколи Лисенка, клас віолончелі Володимира Банашека.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!