У працівників харчоблоку франківського ліцею виявили COVID-19, але діти продовжують вчитись

 • Сьогодні, 3 листопада, в Івано-Франківську під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа розповіли про навчання в школах.

  За словами заступниці директорки департаменту освіти та науки Наталії Микули, від 2 листопада учні 5-11 класів вчаться дистанційно, а 1-4 класів – очно. 

  Вона зазначила, що уроки для школярів початкових класів пропонують більше проводити на свіжому повітрі. 

  “Це роблять настільки, наскільки дозволяють погодні умови”, – сказала Микула.

  Також вона підкреслила, що майже всі заклади освіти зараз забезпечені гарячим харчуванням. Виняток – ліцей №16 від вчорашнього дня. Там виявили коронавірус у працівників харчоблоку.

  “Але діти 1-4 класів ліцею №16 до школи ходять. Вони просто з собою беруть їжу. Вчора директор спілкувався з одним із учнів. Він запитав, чи має той їду. Це узгоджено з батьками. Хлопчик відповів, що тато з мамою дали в школу цілу торбу їсти, лиш аби син йшов до школи. Тому наші батьки готові, що не буде гарячого харчування, але щоб діти вчились. Такі наші реалії”, – сказала Наталія Микула.

 • Заклади дошкільної освіти, за її словами, працюють у звичному режимі. Призупинений освітній процес у садку №29 та Підпечерському садку.

  До теми: Бойко розповіла, чому франківці можуть вдруге захворіти на COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!