Сьогодні, 29 жовтня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього обговорили питання поширення COVID-19 в місті.
Керівниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко зазначила, що кожного дня в нас ситуація з коронавірусом стає напруженішою. Саме через це доводиться збільшувати кількість місць, де лежатимуть хворі на COVID-19. Зокрема, для них віддадуть один з корпусів пологового будинку.
Також міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків порекомендував, аби з понеділка 5-11 класи перейшли на дистанційне навчання. 1-4 класи – навчатимуться очно.
“З понеділка 1-4 класи ми лишимо на очному навчанні, а 5-11 треба все-таки перевести на дистанційне. Завтра ще довчимось”, – сказав мер.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/04/efdeb1_cfbec83f1d4b4a38bebf82b1ff4819a6mv2_d_2048_1367_s_2-1230x821.jpg)