У Рожнятові хочуть оновити парк

 • З об’єднанням Рожнятівська громада почала діяти в нових умовах господарювання. З’явилися нові повноваження і відповідальність, але залишилися старі проблеми.

  Однією з таких проблем, яка не вирішувалася десятиліттями, є стан Рожнятівського парку ім. Івана Франка, розташованого на вулиці Вітовського, інформують на сайті селищної ради.

  Величезна територія парку потребує постійного догляду, а мешканці рідко його відвідують через захаращеність.

  “Селищна рада ініціювала розробку проєкту благоустрою спеціалізованою проєктною організацією. Планується оживити цю територію, в тому числі й за рахунок розташування тут літніх майданчиків та елементів благоустрою, МАФів (пунктів з продажу фаст-фудів, морозива тощо), дитячих майданчиків. Парк має стати територією громадської активності та відпочинку, яка  приваблюватиме відвідувачів не тільки з Рожнятова, а й довколишніх сіл”, – пояснюють у раді.

  Проєктна організація розробляє концепцію благоустрою парку в смт. Рожнятів. Процедура втілення проекту в життя передбачає насамперед проведення жвавого й конструктивного громадського обговорення та досягнення із громадою спільного бачення майбутнього парку.

 • Читайте також: Міст під загрозою: на Рожнятівщині через негоду 27 будинків відрізані від села

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!