Міст під загрозою: на Рожнятівщині через негоду 27 будинків відрізані від села

 • Велика вода знову наробила шкоди в Рожнятівській громаді.

  Цього разу найбільше постраждали мешканці села Нижній Струтинь. У селі зруйнований лівий берег річки Чечва, а також частину вулиці Зарічна, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Рожнятівську селищну раду.

  Тут втрачено автомобільне і пішохідне сполучення 27 домогосподарств по вул. Зарічна. Виникла загроза руйнування моста через річку Чечва в с. Нижній Струтинь.

  Рожнятівська селищна рада невідкладно провела позачергове засідання ТЕБ та НС. Селищний голова Василь Рибчак з відповідними листами звернувся про допомогу до керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради, депутатів обласної ради, а також Дністровського басейнового управління водного господарства, до відання якого належить об’єкт водного господарства. Сподіваємося на розуміння та підтримку від усіх органів влади та громадськості.

  Ця ділянка річки Чечва була небезпечною з часу минулорічного паводку. Відповідний запит про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Рожнятівською селищною радою подано у січні 2021 року. Проте фінансування на зазначений об’єкт не виділили.

 • Нагадаємо, Негода на Косівщині зруйнувала міст, 900 людей відрізані від світу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!