У селі на Тисмениччині облаштували стадіон і дорогу на кладовищі

 • 18 жовтня перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник провів виїзний прийом громадян у селі Липівка. Місцеві жителі зверталися здебільшого із питань пенсійного забезпечення та надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та лікування.

  Після прийому громадян Володимир Заник спільно із сільським головою с.Липівка Ігорем Гуралем оглянули інфраструктуру села, обговорили актуальні питання місцевої громади, проблеми та плани на перспективу, повідомила прес-служба Тисменицької РДА.

  У Липівці чимало зроблено протягом останнього часу – констатував перший заступник голови РДА, оглянувши центр села та відвідавши соціальні установи.

  DSCN0061

  На сільському кладовищі прокладено дорогу з асфальтним покриттям. Закуплено сітку для огорожі стадіону, облаштовано роздягальню для футболістів, у приміщенні відремонтовано та обладнано душову кімнату. Щоб місцевим мешканцям було комфортно, у центрі села провели благоустрій скверу, виклали бруківку та встановлено лавочки для відпочинку.

  DSCN0060

  DSCN0063

  DSCN0065

  У адміністративному будинку, де розміщені майже усі соціальні установи – будинок культури, ФАП, відділення зв’язку, філія Ощадбанку та сільська комунальна служба, розпочато ремонт опалювальної системи. У ФАП приємно зайти: тут провели капітальний ремонт, наявне необхідне медичне обладнання.

  DSCN0059_2

  Проводиться робота й в освітній установі. У Липівській ЗОШ І-ІІІ ступенів замінено вікна на енергозберігаючі. Із сільського бюджету виділено 200 тисяч гривень для продовження робіт щодо облаштування шкільної їдальні.

  Сільський голова не приховує, що має амбітні плани – відкрити у Липівці дитячий садочок. З цією метою тут хочуть провести реконструкцію раніше придбаної двоповерхової будівлі. Покроково втілюють у життя поки що мрію: вже виготовлено проектно-кошторисну документацію та пройдено державну експертизу. Втім, кошти на дошкільний заклад потрібно дуже великі і самотужки сільська рада з цим питанням не впорається.

  DSCN0062

  Володимир Заник відзначив позитивну динаміку розвитку села, запевнив, що влада району підтримуватиме ініціативи громади, в міру можливостей допомагатиме втілювати в життя плани та спільно шукати шляхи вирішення проблемних питань.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!