У Старобогородчанській ОТГ четверо людей захворіло на COVID-19, ще у 12 людей – підозри

Станом на 4 травня у Старобогородчанській ОТГ, що на Івано-Франківщині, є четверо людей, яким діагностували коронавірус.

Про це “Галицькому кореспонденту” розповів голова об’єднаної громади Ярослав Здерка.

“Чотирьом мешканцям нашої ОТГ поставили діагноз COVID-19. Ще у 12 людей наразі є підозри на коронавірус”, – сказав Ярослав Здерка.

В зв’язку з цим сільська рада просить максимально дотримуватись всіх обмежень, встановлених урядом. Людей закликають без потреби не виходити з дому. Якщо ж вийти у магазин чи з інших причин все-таки треба, слід обов’язково одягати засоби індивідуального захисту, не допускати скупчення людей та дотримуватись дистанції.

Користувачі соцмережі Facebook пов’язують ці випадки коронавірусу із церковними службами.

“Нехай тепер питають у отця Анатолія, чого люди похворіли так масово! Бо всі свідомі священники просили сидіти дома і слухати службу та молитися дома, а він скликав до церкви якомога більше людей. Заставляє маски і рукавиці знімати, бо “в церкві вірусу нема”. Люди несвідомі і роблять біду собі і іншим”, – пише користувачка Наталя Деренько.

Втім, цю інформацію голова ОТГ не підтвердив.

“Це чутки. Я не можу прокоментувати чи підтвердити цю інформацію. У нас в громаді п’ять церков, а не одна. І у мене немає інформації про якийсь спалах коронавірусу, маємо лише чотирьох хворих”, – зазначив Ярослав Здерка.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!