У ВРУ пропонують повернути тариф 90 копійок за перші 100 кВт електроенергії

 • Народні депутати пропонують Кабінету Міністрів повернути пільговий тариф на перші 100 кВт/год електроенергії для побутових споживачів. 

  Відповідний проєкт постанови зареєстрований у Верховній Раді. Його авторами виступили десятки нардепів, пише “Економічна правда”. 

  Так, проєктом постанови пропонується “рекомендувати Кабінету Міністрів вжити невідкладних заходів щодо соціального захисту населення від підвищення цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги”. 

  Нардепи пропонують КМУ спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розглянути можливість: 

  • введення держрегулювання тарифів, зокрема встановлення граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) до тарифів на житлово-комунальні послуги (тепло, гарячу воду, електроенергію і природний газ); 
  • внесення змін до фіксованих тарифів на електричну енергію (пропонується встановити окремий тариф на електроенергію для населення – за обсяг, спожитий до 100 кВт/год на місяць);
  • встановити окремий тариф на електричну енергію, що відпускається населенню для будинків, обладнаних опалювальними електроустановками, і негазифікованих будинків, – за обсяг, спожитий до 3000 кВт/год на місяць. 

  Читайте також: Івано-Франківська міська рада вимагає знизити тарифи на комунальні послуги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!