Івано-Франківська міська рада вимагає знизити тарифи на комунальні послуги

 • Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Кабінету Міністрів України із проханням невідкладно знизити тарифи на газопостачання та електроенергію для населення.

  Відповідне звернення прийняли сьогодні, 28 січня, на черговій сесії міської ради

  У ньому обранці вимагають від Верховної Ради України в найкоротші терміни внести зміни до державного бюджету, забезпечивши показники фінансування житлово-комунальних субсидій для населення на рівні, не меншому за минулорічний.

  Також вимагають від Кабінету Міністрів України переглянути свої рішення про скасування пільгового тарифу на електроенергію для населення та збільшити його розмір до 200 кВт із збереженням пільгової ціни на рівні 0,9 грн, а для осіб у яких встановлено електроопалення, на період опалювального сезону встановити сплату за спожиту електроенергію на рівні 50 %.

  До теми: У Франківську люди пікетують “Білий дім” через тарифи (фото)

 • «Крім того, вимагаємо розробити механізм обмеження націнки постачальників газу на транспортування, прив’язавши її до ціни транспортування НАК «Нафтогаз України»; встановити ціну на газ на рівні запропонованої НАК «Нафтогаз України» улітку 2020 року – 4,49 грн. І не лише для фізичних осіб, але й для організацій теплокомуненерго. У випадку подальшого ігнорування численних звернень ми, як безпосередні представники територіальних громад та населення, залишаємо за собою право подальших акцій протесту!», – йдеться у зверненні, з повним текстом якого можна ознайомитися за посиланням.

  Читайте також: Франківські депутати вимагають повернення звання Героїв України Бандері та Шухевичу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!