Учні з Прикарпаття виготовили вінки для безіменних могил на Луганщині

 • Вже декілька років поспіль учні з Прикарпаття роблять вінки та передають їх на Схід на могили воїнів АТО.

  Координатор громадської акції “Людина живе, доки її пам’ятають” Микола Павлюченко розповідає, що її започаткували бійці першого складу добровольчого батальйону “Айдар”. ЇЇ мета – увiчнення пам’ятi загиблих захисникiв, вiйськово – патрiотичне виховання молоді, створення мiсця духовного поклонiння на могилах тимчасово невiдомих захисникiв Украiни.

   Учні Ценявської школи виготовили вінки для могил невідомих воїнів, які поховані у Старобільську. На Луганщину школярі відправили 16 вінків, які волонтери покладуть до місць безіменних захоронень.

  Про безіменні могили школярі дізналися від директора школи, а вінки виготовляли разом із вчителями із туї та паперу. Врахували побажання вояків, які просили, щоб вінки були без пластмаси, а туя – це символ прикарпатського краю.

  “Вшанувати пам’ять – це наш обов’язок. Погано, що досі не ідентифіковані тіла, батьки дійсно їх чекають, можливо вірять, що вони живі”, – розповідає Софія Бойчук, учениця Ценявської школи.

 • Також в акцiї з вiнками прийняли участь школярi Косова,  Лiсного Хлiбичина, Iршави та Хуста (Закарпаття), Львова,  Ковеля  (Волинь), Мени (Чернiгiвщина), Кропивницького, Зеленодольська та Грушiвки (Днiпропетровщина).

  Нагадаємо, Юні франківці перед Великоднем приготували подарунки для бійців АТО

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!