Українка отримала “Греммі”

 • Українська піаністка Надія Шпаченко отримала найпрестижнішу музичну нагороду «Греммі». ЇЇ альбом «The Poetry of Places» переміг у категорії «Найкраща класична збірка».

  “Надія Шпаченко отримала звання доктора музичних мистецтв і магістра в університеті Південної Каліфорнії, який закінчила на «відмінно». Серед її педагогів – Джон Перрі в Лос-Анджелесі, Віктор Розенбаум у Бостоні, Віктор Дерев’янко в Ізраїлі, Серафима Шварц в Україні”, – мовиться на сайті Національного симфонічного оркестру України.

  Як повідомляє “Радіо Свобода”, наразі Шпаченко є професором фортепіано у Каліфорнійському державному університеті Помони.

  Довідково: «Греммі» — музична нагорода американської Академії звукозапису, існує з 1958 року. Є однією із найпрестижніших нагород у сучасній музиці, яку можна порівняти із премією «Оскар» у кінематографі.

  «Греммі» присуджується щорічно в 108 категоріях у 30 музичних жанрах внаслідок голосування вповноважених членів Академії звукозапису. Лауреатами «Греммі» були вихідці з України Надія ШпаченкоРуслан СиротаДавид ОйстрахСвятослав РіхтерГригорій П’ятигорськийВолодимир Горовиць та Натан Мільштейн.

  До теми: юна красуня з Івано-Франківська перемогла на конкурсі краси “World Fashion Kids”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!