“Укрлендфармінг” Бахматюка увійшов в ТОП-20 кращих роботодавців України

  • Група компаній “Укрлендфармінг”, Олега Бахматюка найбільший український аграрний холдинг, який налічує близько 30 тисяч персоналу по всій країні, увійшов в рейтинг кращих роботодавців за версією журналу “Власть денег”.

    Видання оцінювало якість робочих місць і їх надійність. До уваги брали зростання якості умов праці співробітників, можливості для професійного і кар’єрного зростання персоналу, соціальну активність персоналу тощо. Враховували також особливості стратегії і політики управління персоналу компанії. “Власть денег” аналізували дані стосовно компаній у різних галузях, від агро-індустрії в рейтинг потрапили всього лиш дві, в тому числі – Група компаній “Укрлендфармінг”.

    “Понад 5 років ми вибудовуємо кращу систему управління персоналом в агро-індустрії. Приємно усвідомлювати, що наші зусилля привертають увагу на ринку, – коментує визнання у рейтингу директор з управління персоналом “Укрлендфармінг”, – Правильні цінності, спрямованість на розвиток компетенцій і професійних навичок, ринкові умови праці – всі ці та інші фактори допомагають нам бути кращими і утримувати цей статус протягом багатьох років”.

    Серед інших в рейтингу компанія “Брокард- Україна”, COMFY, МЕТРО Кеш енд Керрі Україна, Nestlé, “Нова Пошта”.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!