«Укрлендфармінг» виділив півмільйона на підготовку шкіл та дитсадків до нового навчального року

Понад півмільйона гривень цього року виділив агрохолдинг «Укрлендфармінг» українського бізнесмена Олега Бахматюка сільським загальноосвітнім закладам, розташованим у 16 областях України, у рамках своєї програми з підтримки закладів освіти в селах.

 «Укрлендфармінг» традиційно бере фінансову участь у підготовці приміщень шкіл і дитячих садочків до нового навчального року. Цього року агрохолдинг виділив понад 500 тис грн для сільських освітніх закладів, розташованих у Житомирській, Полтавській, Сумській, Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Харківській, Рівненській, Тернопільській, Черкаській, Хмельницькій, Миколаївській, Запорізькій, Херсонській та Чернігівській областях.

За цей кошт відремонтовані фасади й кабінети шкіл, під’їзні дороги до закладів, придбаний спортінвентар, канцтовари, книжки та іграшки. Окрім того, «Укрлендфармінг» допоміг з мультимедійним обладнанням для сучасних класних кімнат згідно вимог державної програми «Нова українська школа». З цією метою були закуплені проектори та інтерактивні дошки, ноутбуки, а школярі отримали щоденники серії «Світ аграрних професій».

«Четвертий рік поспіль діти по всій Україні мають від нас у подарунок до Дня знань щоденники серії «Світ аграрних професій». Ми започаткували цей проект, щоб популяризувати аграрні професії серед дітей та молоді в більш ніж 600 населених пунктах, де працює «Укрлендфармінг». За час реалізації проекту компанія подарувала школярам понад 24 тисячі щоденників на суму більше 600 тисяч гривень», – зазначила Наталія Романенко, керівник департаменту з управління персоналом «Укрлендфармінгу».

 «Укрлендфармінг» є одним з найбільших українських агропромислових підприємств, що забезпечує робочими місцями більше 20 тисяч жителів у 22 областях України, і одним з найбільших українських платників податків. Власником «Укрлендфармінгу» є бізнесмен Олег Бахматюк.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!