“Укрзалізниця” відновила функцію повернення електронних квитків

19 січня “Укрзалізниця” відновила послугу повернення електронних квитків через інтернет.

Про це повідомив виконувач обов’язків голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Фейсбук.

За його словами, призупинка цієї функції – це був тимчасовий вимушений крок, яким захистили клієнтів від штучного дефіциту та спекуляцій з квитками у період новорічних та різдвяних свят.

“Такі дії – це оперативні та точкові заходи реагування. Наша мета – зробити онлайн-сервіси функціональними, а подорожі – доступними та комфортними. Для цього розширюємо можливості онлайн-системи продажу квитків, призначаємо нові та додаткові поїзди. Адже залізничний транспорт залишається найпопулярнішим в Україні. Під час цьогорічних зимових свят (22.12.2017 – 11.01.2018) поїздами подорожувало 2,4 млн пасажирів, що більше, ніж в аналогічний період  минулого року на 96,2 тис. осіб”, – пише він.

Нагадаємо, що тимчасово, для попередження зловживань з квитками, оформленими через інтернет, їхнє повернення здійснювалося лише через залізничні каси.

Рішення почало діяти 12 грудня 2017 року на численні прохання пасажирів і щоб недопускати створення штучного дефіциту та подальших спекуляцій проїзними документами на поїзди.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!