• Після скандалу: на “Міс Україна-2023” обрали переможницю

 • Нещодавно в мережі спалахнув скандал через деяких конкурсанток “Міс Україна”, які мають зв’язки з Росією. Після розслідування цих дівчат дискваліфікували з конкурсу. Тепер стало відомо, хто здобув перемогу.

  Новою “Міс Україна-2023” стала 18-річна Софія Шамія, пише “24 Канал”.

  Ще дві дівчини перемогли у категоріях “Міс Інтернешнл Україна” та “Міс Земля Україна”.

  Софія Шамія перемогла у конкурсі

  Оргкомітет скандального конкурсу “Міс Україна” оголосив цьогорічних переможниць.

  Головну корону здобула 18-річна киянка Софія Шамія – студентка економічного факультету Києво-Могилянської академії. Уже 16 грудня вона представить Україну на Miss World-2023.

  Відомо, що дівчина вільно володіє англійською мовою, займалася танцями та любить малювати. Вона організувала благодійний аукціон своїх робіт, щоб зібрати гроші на ЗСУ.

  Інші переможниці в конкурсі

  Також отримали перемогу дівчата й в інших номінаціях. Титул “Міс Інтернешнл Україна-2023” дістався Софії Згобі із Львівщини. Вона представлятиме Україну на Miss International, що пройде у жовтні в Токіо.

 • А звання “Міс Земля” отримала 21-річна Анастасія Феєр із Закарпаття. Вона візьме участь у конкурсі, що відбувається під егідою ООН Miss Earth-2023 у В’єтнамі у грудні 2023 року.

  Скандал з конкурсом “Міс Україна-2023”: коротко

  • У серпні розгорівся скандал через цей конкурс краси. Блогер Андрій Лузан виявив, що три учасниці “Міс Україна” мають зв’язки з Росією. Зокрема, уродженка Хмельниччини Оксана Магера тривалий час не живе в Україні, нічого не публікує про війну, але має фото з Москви.
  • Водночас батько Катерини Чувашової з Дніпропетровської області раніше працював на ФСБ Росії і зливав інформацію про позиції наших військових. А учасниця Ірина Піляєва супроводжувала московського ресторатора Олександра Орлова.
  • Оргкомітет конкурсу визнав, що в біографіях трьох учасниць є “неетичні” факти. Вони оголосили про дискваліфікацію цих конкурсанток, але не назвали їхні імена.
  • Через скандал деякі учасниці й самі відмовилися брати участь у конкурсі після розголосу. Серед них – Вікторія Макарова, Поліна Сурай, Єлизавета Гончар.

  До теми: Україна стане центральною темою нового сезону серілу “Мільярди”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Як повертається життя в місто на Донеччині: розповідь через особисті відчуття

  Просто уявіть — ви сидите в кафе, неспішно п’єте каву, спостерігаєте, як ваша дитина вистрибує на батуті в дитячій кімнаті, потім підбігає до вас, незграбно плюхається в крісло і, смачно макаючи в кетчуп смужку картопельки, жує свою улюблену фрі. “Мммм, смачно”, — заплющує очі, корчить задоволену гримаску й потирає маленькою долонькою по пузику. Ви спостерігаєте

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює

  Лінник ЛюдмилаЛінник Людмила

  Сіла і поїхала

  Попри усі можливі стереотипи, незважаючи на низку дискримінуючих обставин, безвідносно до ситуації загалом, все більше жінок у нашій країні стають водійками. 13 років тому, коли я ходила в автошколу, у моїй групі було лише троє молодих дівчат. Сьогодні ж на курсах чоловіків та жінок, мабуть, порівну. І якщо чоловіки здебільшого отримують посвідчення водія у 18—20