Уродженець Луганська, який вкрав три велосипеди на Франківщині, відбувся умовним терміном

 • Суд звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, встановивши іспитовий термін – 2 роки.

  2 липня 2020 року обвинувачений вкрав велосипед, який був припаркований біля кафе в центрі Івано-Франківська, але не був пристебнутий велосипедним замком. Власник велосипеда побачив крадія, біг за ним і вимагав повернути його майно, але зловмисник прискорився і втік. Своїми діями він завдав збитків на суму майже 9 тисяч гривень, інформує “Галичина”.

  3 липня 2020 року зловмисник вкрав велосипед біля пивного магазину на вулиці Дудаєва. Власник намагався наздогнати крадія, але той зумів втекти. Своїми діями завдав збитків у розмірі майже 2 тисяч гривень.

  24 липня 2020 року чоловік вкрав велосипед з велопарковки Вовчинецької сільської ради. Своїми діями завдав збитків на суму 3,5 тис. гривень.

  Допитаний в судовому засіданні, обвинувачений вину у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень визнав повністю. Він повідомив, що один із велосипедів здав у комісійний магазин, звідки його вилучили та повернули потерпілому, а інший – самостійно повернув потерпілому. Окрім цього, цивільний позов ще одного потерпілого про відшкодування матеріальної шкоди визнав повністю. 

  Зазначимо, що 21 квітня 2021 року обвинуваченого засудили за крадіжку, за що був оштрафований Верховинським районним судом на 17 тисяч гривень.

  Суд визнав громадянина винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.186, ч.2 ст.186, ч.2 ст.185 КК України. На підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначив йому остаточне покарання за сукупністю злочинів у вигляді 4 років позбавлення волі. Керуючись ст.75 КК України, звільнив його від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк – 2 роки.

  До теми: Прикарпатець, який застрелив чоловіка, відбувся умовним терміном

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!