Прикарпатець, який застрелив чоловіка, відбувся умовним терміном

 • Чоловік подумав, що у чагарниках біля його дачі небезпечна тварина та почав стріляти.

  Рожнятівський районний суд виніс вирок уродженцю с. Небилова, який скоїв скоїв вбивство, вчинене через необережність.

  Про це пише “Галичина”, передає “Галицький кореспондент”.

  22 липня 2022 року обвинувачений, перебуваючи біля свого дачного будинку, що в урочищі Зарічному села Сливки Перегінської ТГ Калуського району поблизу озера, розташованого на земельній ділянці, що перебуває у його власності, в чагарнику почув звуки та шурхіт.

  Обвинувачений взяв рушницю, на яку у нього є передбачений законом дозвіл на носіння та зберігання. Озброївся нею, та вважаючи, що у чагарнику знаходиться тварина (видра) вирішив налякати та відігнати її за допомогою цієї зброї.

  «Стоячи на одному березі озера, діючи з кримінально протиправною недбалістю, не передбачаючи можливості настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння, хоча повинен був і міг їх передбачити, а саме не вживши належних заходів, щоб переконатись, що на протилежному боці озера немає людей, хоча застосовуючи зброю мав можливість та був зобов’язаний пересвідчитись, що не зашкодить стороннім особам, здійснив із указаної рушниці у напрямку чагарників, що знаходились на протилежному боці озера, де на його думку перебувала тварина, не менше трьох пострілів, один з яких боєприпасом спорядженим картеччю», – йдеться у вироку суду.

  Після цього направився до чагарників, де виявив мертвого чоловіка.

  У ході проведення судового розгляду, між потерпілою та обвинуваченим, була укладена угода про примирення. Відповідно до неї сторони погоджуються на призначення покарання у межах санкції частини 1 статті 119 Кримінального кодексу України у вигляді 3 років позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України, встановивши іспитовий термін 1 рік.

  Потерпіла угоду про примирення підтримує та просить її затвердити.

  Як вбачається з наданих матеріалів кримінального провадження, дії обвинуваченого відноситься до злочину невеликої тяжкості.

  Суд затвердив Угоду про примирення між потерпілою та обвинуваченим. Чоловіка визнали винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.119 Кримінального кодексу України.

  Суд призначив йому узгоджене сторонами покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. На підставі статті 75 КК України, звільнив його від відбування призначеного судом покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, з іспитовим строком 1 рік.

  До теми: На Рогатинщині на 5,5 років засудили чоловіка за серію крадіжок

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!