Уряд дозволив літнім людям оплачувати комуналку та ліки з “ковідної” тисячі

 • Уряд ухвалив значні зміни в постанову щодо програми єПідтримка.

  Незабаром люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити кошти в межах програми єПідтримка на ліки. А люди з інвалідністю І та ІІ груп та особи від 60 років — на комунальні послуги. Наразі в Україні понад 1 млн громадян з інвалідністю, які належать до І та ІІ груп, інформують у Мінцифри.

  Також із 14 березня українці від 14 років, які мають бустерну дозу, зможуть отримати 500 гривень у межах програми. На сьогодні бустерну дозу отримали майже 500 тисяч українців. Також Уряд збільшив строк використання коштів. Гроші від єПідтримки можна буде витратити впродовж не 4, а 9 місяців із дня зарахування.

  «Зовсім скоро українці від 14 років зможуть подати заявку на кошти за бустерну дозу, а люди з інвалідністю за гроші від програми матимуть можливість оплатити комунальні послуги та ліки. Отримати гроші можна буде швидко та зручно в застосунку Дія. Ми продовжуємо трансформувати єПідтримку, щоб розв’язувати актуальні проблеми та піклуватися про кожного українця»‎, — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

  Станом на сьогодні в межах єПідтримки подадуть понад 8,3 млн заявок, оформили 9,5 млн карток та витрачено 2,7 млрд гривень.

 • Читайте також: Тисяча на ліки: що робити тим, хто не має смартфона, та чи багато охочих в аптеках

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!