В Долині відбудеться всеукраїнська зустріч молодих лемків

 • У п’ятницю, 2 листопада, в Долині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум лемків. Заходи пройдуть у готельно-відпочинковому комплексі “Князь Олег”.

  А в суботу, 3 листопада,  учасників зустрічі гостинно запросить до відвідин і майстер-класів  Долинський краєзнавчий музей “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів.

  “Лемки були примусово переселені зі своїх етнічних земель. Однак, трепетно  бережуть  говір, традиції, звичаї, передають ці невмирущі скарби  своїм дітям, онукам, правнукам і праправнукам.  Молоде покоління лемків гуртується й готується вже найближчими днями на гостини до Долини. Запрошуємо молодь, яка має лемківське коріння або цікавиться культурою, традиціями, історією лемківського етносу, провести декілька днів з однодумцями”, – кажуть організатори події.

  В програмі не тільки навчання та обговорення, але й участь у майстер-класах, вечірні посиденьки, розваги. Організатори обіцяють занурення в атмосферу лемківської культури, а також спільне бачення і подальшу діяльність по збереженню пам’яті та історичної спадщини лемків.

  Запрошення до участі поширюється на мешканців віком від 18 до 35 років, які проживають на території Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. Також очікують на гостей з Польщі.

  Раніше “Галицький кореспондент” писав про  Бліц-екскурсію Лемківщиною

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!