70 тисяч за місяць: депутати проголосували за доплату військовим, які на «нулі»

 • Верховна Рада проголосувала за постанову, що зобовʼязує уряд розробити механізм додаткової виплати одноразово 70 тисяч гривень військовим, які виконують бойові завдання на передовій, за кожні 30 днів на «нулі», території противника і тимчасово окупованій території.

  «Верховна Рада проголосувала за постанову, щоб уряд додав 70 тисяч гривень на місяць тим, хто безпосередньо воює «на нулі». За – 321. Тобто, окрім зарплати (20-25 тисяч) і бойових (100 тисяч), захисники мають ще отримувати +70 тисяч. Нарешті дотисли це. Бо це в першу чергу про мотивацію і справедливість для тих, хто тримає фронт на своїх плечах», – зауважив Олексій Гончаренко.

  Дослівно постанова: «Розробити і прийняти нормативно-правові акти щодо умов, розмірів та порядку виплат винагород військовослужбовцям на період дії воєнного стану, зокрема з щодо одноразової винагороди в розмірі 70 тисяч гривень військовослужбовцям під час дії воєнного стану, які виконують бойові (спеціальні) завдання під час ведення бойових (спеціальних) дій на лінії бойового зіткнення з противником на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки) до ротного опорного пункту включно, а також на території противника (у тому числі на території між позиціями військ противника та своїх військ в районах ведення воєнних (бойових) дій, на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України), за кожні 30 днів (сумарно обчислених) виконання таких завдань».

  Першим же пунктом цієї постанови нардепи доручили Кабінету міністрів у найближчий час внести законопроєкт про ротацію.

  Нагадаємо, 10 квітня Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт щодо вдосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби.

  До теми: Антикорупційна програма: Міністерство оборони проводить анонімне опитування для оцінки корупційних ризиків діяльності

 •  

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!