В Івано-Франківську буде свій План Б

 • 14-15 листопада відбудеться онлайн фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B в Івано-Франківську. Подія поєднає три міста в онлайні — Івано-Франківськ, Харків та Лисичанськ. 

  Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

  Івано-Франківська частина фестивалю складається з нічної та денної програми 14-го та 15-го листопада відповідно. Над програмою працювали організатори з ГО “Інша Освіта” і музичної формації Detali.

  14 листопада, субота.

  Нічна програма. Стрім з Локомотиворемонтного заводу.

  Для нічної частини фестивалю організатори підготували програму ціллю якої є відобразити різномаїття локального контексту і водночас показати кураторський погляд івано-франківської промо-групи Detali на сучасну сцену електронної музики.

  Відкриватиме програму b2b діджей-сет засновника франківської формації Oles (Олесь Зазулін, Івано-Франківськ) і найсвіжішого резидента формації Maks Yos (Максим Йосипенко, Надвірна, Івано-Франківська область) за участі віджей-артистки Діани Дерій (Івано-Франківськ).

  Другим виступатиме резидент Detali Haze (Сергій Галан, Чернівці) у колаборації з відео-роботою мисткинь Марічки Русінкевич та Дар’ї Христинюк (Івано-Франківськ).

  Третім виступатиме резидент Detali ma-GOOCH (Святослав Червінко, Коломия, Івано-Франківська область) у колаборації з відеороботою мисткині Анни Потьомкіної (Івано-Франківськ).

  Закриватиме програму Zavoloka (Катерина Заволока, Берлін, Німеччина), електронна музикантка з Києва, яка живе та працює у Берліні. Супроводжуватиме виступ медіа-арт митець Ujif_notfound (Георгій Потопальський, Київ).

  Всю програму супроводжуватиме команда київської студії Photinus, яка приготувала для Франківська спеціальну світлову та віджеїнгову програму та приїде в місто з цілою командою медіа-артистів.

  15 листопада, неділя.

  Денна програма. Стрім з Франківського драмтеатру.

  Перший блок. Інтерв’ю про глобальні виклики для світу та пропозиції їх вирішення в Івано-Франківську.

  • Оксана Архипчук (засновниця альтернативної школи Kaizen, Івано-Франківськ) про нові форми шкільної освіти: більш адаптивні та орієнтовані на індивідуальні навчальні потреби, формування компетенцій, аніж на накопичення знань.
  • Михайло Веклин (засновник лабораторії переробки пластику RE: laboratory, Івано-Франківськ) та Макс Вердеш (очільник громадської організації Екоґвалт, Коломия) про виклики у громадській екологічній культурі та що дійсно допомагає жити більш екологічно.
  • Галина Плотницька (співзасновниця та головуюча правління громадської організації Ba&Di Club) про те, як люди старшого віку можуть адаптуватися до світу, що змінюється, через навчальні спільноти та онлайн платформи для пенсіонерів-фрилансерів.

  Модеруватиме розмови Олег Гнатів (Мох, Івано-Франківськ).

  Другий блок. Дискусія про те, як культурним просторам балансувати в організації без надмірної організації та як лишатися просторами безцензурного висловлювання, але при цьому виживати фінансово. Перспектива Франківська, Львова, Києва та онлайн простору.

  Модеруватиме розмову Альона Каравай (Івано-Франківськ).

  Третій блок. Лекції формату TED talk про вплив на Івано-Франківськ місцевими ініціативами.

  Подія у Facebook: http://bit.ly/planb_fbevent

  Сайт: https://planbfest.com/

  За новинами та розкладом можна слідкувати на facebook-сторінках ГО “Іншої Освіти” та Detali:

  https://www.facebook.com/inshaosvita

  Фестиваль Plan B втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!