В Івано-Франківську літнім студентам розповіли про життєвий шлях Андрея Шептицького

 • Сьогодні, 8 травня, в Івано-Франківську провели чергове заняття Університету третього віку для людей.

  Спікером був доцент кафедри історії України Прикарпатського національного університету Олег Єгрешій. Темою лекції став життєвий шлях та головні здобутки митрополита Андрея Шептицького, глави УГКЦ. Студенти слухали лектора та цікавились деталями теми.

   “Андрей Шептицький свідомо та міцно зайняв українську позицію, допомагав церкві в скрутні часи, став одним з найвідоміших українців першої половини ХХ століття. Він завжди був готовий допомогти людям які цього потребували”, – розповів Олег Єгрешій.

  Пан Олег розповів про релігійну діяльність, історію становлення в церкві та вклад Шептицького в релігію України – і, зокрема, Станіславова.

  “ГКЦ була сильною завдяки Шептицькому, совіти боялись її, вони не могли співжити з таким потужним конкурентом, Українська церква була дуже авторитетною, і в цьому вбачається невід’ємний вклад Андрея Шептицького” ,- підсумував Олег Ігорович.

  Нагадаємо, безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.

  Збираються літні люди щочетверга о 15:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 4.

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!