В Івано-Франківську на честь кіборгів в аеропорту зіграв військовий оркестр

 • Сьогодні, 21 січня, на честь захисників Донецького аеропорту в українських аеропортах зіграли військові оркестри.

  Зокрема, в міжнародному аеропорту «Івано-Франківськ» відбувається виступ військового оркестру військової частини А 3215 (м. Тернопіль).

  Подібна акція за участю військових музичних колективів цього дня також відбудеться у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Одесі, Харкові, Чернігові та Вінниці.

  Як розповів доброволець із Коломиї Василь Кузьмин, на війні, особливо в аеропорту вороги діяли дуже підступно. «Коли ми їм дозволяли забрати поранених, то вони нас мінували. Тому зараз велика туга за загиблими, –  каже чоловік. – Ми йшли в бій не роздумуючи, але через декілька днів з’явилося відчуття безвиході, коли в аеропорту було багато вбитих і поранених».

  Чоловік зізнається, що йому боляче про це згадувати. І додає, що для нього з 13 по 19 січня – це особливі дні. Він їх проводить в спогадах із сім’єю.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську вшановують захисників Донецького аеропорту. Кіборги героїчно захищали цей стратегічний об’єкт 242 дні. За цей час приблизно 200 українських бійців загинули, а ще півтисячі отримали поранення.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!