В Івано-Франківську офіційно представили кандидата-мажоритарника від партії «Європейська солідарність» Олексія Петечела

Сьогодні, 26 червня, в Івано-Франківську відбулося офіційне представлення кандидата у народні депутати по одномандатному мажоритарному окрузі №83 від партії “Європейська солідарність” Олексія Петечела.

Він є кандидатом юридичних наук і уже сьогодні бере участь у законотворенні.

«Олексій – кандидат від партії «Європейська солідарність». Ця партія прагне до української суверенної держави, яка повністю відповідає її встановленим кордонам. Тобто Крим – це Україна, і Донбас – це Україна. Також «Європейська солідарність» ініціює такі напрямки, як вступ у НАТО та у Європейський союз», – каже депутат міської ради та громадський діяч Петро Шкутяк.

Він впевнений, що Петечел – людина нового формату, тому не потребує великого кола помічників.

«Він сам достатньо має навиків та знань, щоб творити законодавство. Нам важливі люди, які вміють робити це грамотно. Зокрема, на міжнародному рівні. Ми гордимося, що від нашого округу йде такий кандидат», – додає Шкутяк.

Олексій Петечел стверджує, що на сьогодні партія має чітку мету: Україна має виконати усі домашні завдання і на 2023 рік бути готовою до вступу до ЄС та НАТО. Зокрема додає, що лідер партії Петро Порошенко готовий сприяти, аби це трапилося якомога швидше.

«Мені 36 років, я одружений, маю двох дітей. Працюю у юридичному інституті вже 13 років. Є доцентом кафедри кримінального права. Ми колективом інституту розробляли окремі законопроєкти, які подавали до Верховної Ради», – каже кандидат у народні депутати.

Зокрема, команда розробляла законопроєкт пов’язаний із залученням психологів до кримінальних справ за участі неповнолітніх. Кандидат вважає, що на сьогодні одна з найуспішніших реформ – це децентралізація.

«Будемо намагатися сприяти, щоб розвиток та фінансовий стан кожного міста став все кращим. Станом на сьогодні всі важливі інфраструктурні проєкти наше місто тягне самостійно. Тут позиція депутата має бути такою, щоб ініціювати, аби на місто виділяли більше коштів для реалізації тих чи інших проєктів», – каже він.

Олексій Петечел розповів, що має зацікавленість у напрямку, який пов`язаний з молодим поколінням – неповнолітніми дітьми. Каже, що продовжуватиме боротися з булінгом та домашнім насильством та запевняє, що певні напрацювання уже є.

«Співати я добре не вмію, мої жарти чують лише мої друзі. Шоу ніяких теж не роблю. Тому працюю над тим, що мені вдається найкраще», – зазначає кандидат у нардепи.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

Читайте також: