В Івано-Франківську перейменують дві вулиці

 • Директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. Степана Бандери Ярослав Коретчук звернувся до міського голови Руслана Марцінківа з пропозицією перейменувати дві вулиці.

  Мова йде про вулиці Богунської та Островської. 

  За словами Коретчука, назву вулиці Богунська походить не від прізвища полковника часів Хмельницького Івана Богуна (вулиця з такою назвою є у нас), а на честь Богунського полку Червоної Армії під командуванням Щорса, який на протязі 1918 – 1920 рр. воював проти армії УНР.

  А от Островського названа на честь Миколи Островського – радянського військового та партійного діяча українського походження. Також він був учасником встановлення радянської влади в Україні та боротьби з повстанським рухом, служив у бригаді Котовського, 1-й кінній армії та Частинах особливого призначення Червоної армії (ЧОН), був бригадним комісаром Політуправління Червоної армії (1936)[5].

  “Як письменник відомий своїми романами «Як гартувалася криця» та «Народжені бурею», які критикують за антиукраїнське зображення борців за незалежність України під час радянсько-української війни 1917—1921 років”, – додає Коретчук.

  Міський голова Руслан Марцінків в коментарі зазначив, що назву вулиць таки змінять.

  Нагадаємо, що на Прикарпаття завітало вдвічі менше туристів, ніж торік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!