На Прикарпаття завітало вдвічі менше туристів, ніж торік

 • Цьогоріч до Івано-Франківської області завітало вдвічі менше туристів.

  Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму й інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко.

  У рамках співпраці управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації і телекомунікаційного оператора «Київстар» провели аналіз даних мобільності груп абонентів протягом 8 місяців 2020 року до Івано-Франківської області.

  За 8 місяців 2020 р. Прикарпаття відвідали 1.3 млн абонентів із 23 областей України, з них – 0.8 млн короткотермінових відвідувачів (у т.ч. туристів) та 0.5 млн одноденних відвідувачів (зокрема екскурсантів). Моніторинг мобільності зафіксував спад відвідуваності області на 20% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року на регіональному рівні, на 50% – на локальному рівні.

  Найбільша кількість відвідувачів торік приїздила із Львівської (24.02%), Чернівецької (16.17%), Тернопільської (15.92%), Київської з м. Київ (13.32%) та Закарпатської (5.52%) областей. До першої десятки регіонів з найбільшою кількістю гостей Прикарпаття увійшли також Хмельницька, Рівненська, Вінницька, Одеська, Дніпропетровська області.

 • Тривалість перебування/відпочинку така: 40.23% – один день, 34.64% – 2-3 дні, 23.13% – 4-7 днів.
  Основними дестинаціями короткотермінових відвідувачів (абонентів, які перебували у межах області від 2 до 7 днів) стали територія Яремчанської міської ради (разом з Надвірнянським районом) – майже 132 тис. осіб (-57%, у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року), місто Івано-Франківськ – понад 57 тис. осіб (-57%), Косівський – майже 50 тис. осіб (-35%). До міста Яремче приїздили трохи більше 25 тис. гостей, безпрецедентне падіння потоку для цієї локальної дестинації становить 71%.

  Нагадаємо, Івано-Франківщина презентувала свій туристичний потенціал у Львові. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!