В Івано-Франківську підбили підсумки «Спартакіади-2017»

  • Впродовж липня – серпня цього року команди працівників органів ДФС Прикарпаття змагались за право бути визнаними кращими в одному з п’яти видів спорту: міні-футболі, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах і шашках. Вчора в головному управлінні ДФС в області відбулось нагородження переможців «Спартакіади-2017».

    У загальному заліку переможцями стали команда оперативного управління ГУ ДФС в області, яка зайняла І місце, команда Коломийської ОДПІ (ІІ місце), спільна команда слідчого управління фінансових розслідувань та відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області (ІІІ місце), повідомляє прес-центр Івано-Франківської ОДА.

    Як зазначив голова Ради Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів державної фіскальної служби Володимир Сірецький, цього року відновлено традицію проведення щорічних аматорських спортивних змагань серед податківців не лише в областях, але і на загальнодержавному рівні. Адже, за словами керівника обласної профспілки, в сучасних умовах заняття фізичною культурою та спортом є невід’ємною складовою гармонійного розвитку людини.

    Начальник головного управління ДФС в області Ірина Столярик подякувала учасникам Спартакіади за активну участь і побажала з гідністю представити Прикарпаття на всеукраїнських змаганнях.

  • Раніше “Галицький кореспондент” писав: В Івано-Франківську відбудеться велопарад дівчат та спортивний фестиваль

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!