В Івано-Франківську підтвердили перший випадок зараження коронавірусом

 • На Прикарпатті зафіксували перший випадок зараження коронавірусом. У загальному в Україні їх вже 21.

  За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано всього 17 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1), Івано-Франківська (1) області та місто Київ (2).

  Також за результатами досліджень регіональних лабораторій виявлено: в Дніпропетровській області – 2 випадки, в Житомирській області – 1 випадок. Крім того ще один випадок підтверджено у Києві.

  В Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбувся онлайн-брифінг щодо виявлення коронавірусу в обласному центрі.

  Нагадаємо, 17 березня в інфекційній лікарні Івано-Франківська померла жінка. В неї спочатку була просто висока температура і сухий кашель, але потім самопочуття погіршилося. Жінці діагностували грип “А” та ішемічну хворобу серця, а також були ускладнення в вигляді пневмонії. 

  Т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів розповів, що саме в цієї жінки діагностували коронавірус. Померлій було 56 років. Вона – мешканка Івано-Франківська.

  Чоловік хворої, який був із нею в контакті, до цього часу перебував у самоізоляції, тепер його мають госпіталізувати в обласну інфекційну лікарню. Наразі симптомів коронавірусу в нього немає. Виявляється, він напередодні приїхав із-за кордону.

  Також стало відомо, що франківські медики, які контактували з померлою від коронавірусу, – на обсервації

  Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19.

  “Мешканці Прикарпаття просимо з більшою відповідальності відноситись до карантинних заходів”, – наголосив Федорів.

  Жінку радитимуть ховати окремо, проте на це потрібно дозвіл чоловіка.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!