В Івано-Франківську попрощалися із полеглим Героєм Юрієм Криниченком

 • Поховали Героя на Алеї Слави у Чукалівці.

  Сьогодні в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового попрощалися із загиблим українським Воїном Юрієм Криниченком, який віддав своє життя, боронячи Батьківщину від агресора.

  Як йдеться на сторінці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, щоб провести в останню путь талановитого діяча культури та мистецтв, у головній святині міста зібралося кілька десятків осіб.

  Заупокійне моління очолив о. Юрій Новіцький, настоятель собору, у співслужінні душпастирів Центрального протопресвітеріату м. Івано-Франківськ.

  Звертаючись до рідних та знайомих полеглого, о. Юрій пригадав, що впродовж багатьох років Герой України — Юрій був активним парафіянином Архікатедрального собору, а відтак пригадав, що впродовж всіх століть Воїни були дуже шанованими людьми. Вони завжди боронили й відстоювали незалежність, і роблячи це, вони не шкодували нічого, навіть власного життя.

  «Я певен, що душа нашого Юрія сьогодні перебуває між святими українського народу. Між всіма, хто захищав нашу Україну. Вічна шана та честь нашим Героям! А наше завдання, наш обовʼязок — завжди памʼятати про людей, які віддали своє життя на вівтар нашої свободи та незалежності», — мовив о. Юрій.

  Поховали Героя на Алеї Слави у Чукалівці.

 • Відомо, що Юрій Криниченко народився 5 червня 1982 року. Він був художником. Навчався в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Займався музикою. Разом з братами Василем та Петром Сказківими (гурт “Петровичі”) написав гімн Майдану.

  Загинув Юрій Криниченко 18 жовтня 2023 року.

  Читайте також: 13 поранень: як бійця лікують прикарпатські медики

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!