В Івано-Франківську представники ОБСЄ зустрілись із можновладцями

 • Заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський, керівники департаментів соціальної політики, охорони здоров’я, управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА зустрілися із представниками ОБСЄ.

  Комісію ОБСЄ на зустрічі представляли офіцер з планування та координації СММ ОБСЄ головного офісу у Києві Келсі Гарріс-Сміт,  представники Івано-Франківського відділення СММ ОБСЄ, спостерігачі Марко Кіршбаум, Мирослав Демко та Анатолій Козак.

  Представників місії насамперед цікавили питання  соціального захисту учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та проведення адміністративної реформи на Прикарпатті. Окрім того, було обговорено реалізацію державної політики з питань сім’ї та гендерної рівності в регіоні.

  Марко Кіршбаум зауважив, що ОБСЄ як найбільша у світі регіональна організація займається питанням безпеки та надає підтримку Україні. Місія була направлена на прохання українського уряду за рішенням 57-ми держав-учасниць ОБСЄ. Основну свою діяльність місія здійснює в зоні конфлікту на сході України, а також вивчає проблемні питання у всіх регіонах України.

  Читайте також: Працівники ОБСЄ розповіли про роботу в Івано-Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!