В Івано-Франківську презентували глянець, що ламає стереотипи

 • Сьогодні свій перший день народження відсвяткував новий глянцевий журнал “Місто”. Зовсім не схожий на інші популярні журнали, він обіцяє поєднувати у собі “глянець” та гострі суспільно-політичні теми.

  dsc_2182

  Співзасновниця журналу Оксана Мельник розповідає, що ця ідея для видання з`явилася спонтанно:

  “Насправді, ця ідея прийшла спонтанно, можливо пов`язана з тим, що вже два роки ми працюємо на ринку з іншим глянцем, журналом “Like”, і в тому журналі не всі теми є форматні: не про все ми пишемо, ми не зачіпаємо певні соціальні, політичні проблеми. Тому вирішили, що саме час.”

  dsc_2192

  На презентації головний редактор видання Тетяна Соболик зізналась – основною фішкою вважають саме свою команду, адже вдалося зібрати разом найкращих журналістів міста: Марію Гаврилюк, Наталію Сербин, Наталію Мостову, Світлану Лелик. Список журналістів буде збільшуватися разом з тим, як буде збільшуватися журнал.

  “В першому журналі набагато більше гострих матеріалів, ніж “глянцевих”. Це буде ламання стереотипу, тому що не завжди глянець і позитив мають іти поруч”, – розповіла головний редактор.

  dsc_2169

  Читачам обіцяють розслідування, і вони будуть. Стосуватимуться вони політики, корупції, грошей – того, що найбільше цікавить читача. Є такі критичні матеріали вже в першому номері.

 • Підготували до випуску журнал доволі швидко, хоча за інших умов, робота над ним могла тривати й півроку, поділився продюсер журналу Володимир Калин.

  dsc_2213

  Обіцяють створити на сторінках ще багато цікавого для читачів, і самі журналісти впевнені: інформаційний продукт, який пропонується франківчанам є дуже якісний, його приємно взяти в руки, тому він обов`язково знайде свого читача.

  Нагадаємо, Потоцький на скейті, Тарнавський в човні. У Франківську презентували “код міста”

  dsc_2243 dsc_2239 dsc_2237 dsc_2231 dsc_2215

  dsc_2220 dsc_2225 dsc_2229

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!