В Івано-Франківську розпочнеться суд над хабарником Віктором Басаєм

Тодішнього директора Прикарпатського юридичного інституту національного університету “Одеська юридична академія” Віктора Басая спецслужби затримали за статтею вимагання та отримання хабара 9 грудня 2015 року.

Вже наступного дня у ЗМІ з’явилася суперечлива інформація про те, що на момент затримання Басай вже більше як місяць не працював на цій посаді. У військовій прокуратурі у свою чергу таку інформацію спростовували і вказували, що затриманий хабарник все ж був посадовою особою — директором.

На офіційному сайті Державної судової адміністрації в графі про суд над Басаєм наразі можна побачити вже інший кримінальний злочин, у скоєнні якого підозрюють відомого хабарника — шахрайство.

12899717_764059473695709_1274840687_n

Цікавим залишається питання до військової прокуратури, яка розслідувала даний злочин: чому із вимагача-хабарника Віктор Басай раптом перетворився на звичайнісінького шахрая? Також цікавим є наступний факт, що за статтею про хабарництво професору Басаю загрожувало від п’яти  років позбавлення волі, а за новою статтею, йому загрожуватиме максимум штраф у декілька сотень гривень.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!