В Івано-Франківську тролейбус №3 курсуватиме з Позитрона на Пасічну

 • З 2 квітня маршрут №3 отримає назву «Обласна лікарня – АТ «Родон».

  Про це повідомив Директор КП «Електроавтотранс» («ЕАТ») Віталій Голутяк. Відтак буде створено нове тролейбусне сполучення «Обласна лікарня – м-н «Пасічна» – Вокзал – Незалежності – Івасюка – АТ «Родон» і зворотний рух. На оновленому маршруті працюватиме сім тролейбусів, а інтервал між ними буде 14 хв. у пікові години в робочі дні.

  Отримуючи оновлений маршрут №3, в «Електроавтотранс» створять нове транспортне сполучення, бо бічні вулиці від Івасюка не мають ніякого сполучення з Пасічною.

  Проте є декілька нюансів. Зокрема, постійні затори на Пасічній. У такому випадку тролейбуси №3 будуть їхати за старим маршрутом «Вокзал – АТ «Родон», а люди пересідатимуть на тролейбус №6.

  Також зміни будуть у місцях посадки пасажирів. Аби їхати в напрямку АТ «Родон», потрібно сідати на вокзалі та біля «Кроку» на зупинках з іншого боку.

  Наразі в «ЕАТ» не можуть сказати, наскільки буде виправданий такий довгий маршрут. За оновленим маршрутом №3 півроку стежитимуть, аналізуватимуть, а потім приймуть рішення, залишати його чи повертати все, як було.

 • «Нічого не робити – це також не вихід. Тому мусимо якось оптимізувати роботу рухомого складу, водіїв та покращувати інтервал руху», – підкреслює Віталій Голутяк.

  Більше у статті Тролейбуси міняють маршрути.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!