В Івано-Франківську вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

  • Сьогодні, 14 грудня, в Івано-Франківську біля пам’ятного знаку «І мертвим, і живим, і ненародженим чорнобильцям Прикарпаття» відбулося віче-реквієм за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій «чорнобильців», духовенства та громадськості.

    Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Священики відслужили поминальну панахиду за загиблими під час аварії на ЧАЕС, представники влади поклали квіти до пам’ятника.

    У своєму виступі заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Богдан Кобилянський зазначив, що в історії України є багато трагічних сторінок, проте страшне слово «Чорнобиль» звучало від початку проголошення нашої незалежності. «Прості люди, яких сьогодні називаємо чорнобильцями, ціною свого життя, свого здоров’я зупинили поширення радіації. Із 5770 осіб, які сьогодні мають статус постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, 1812 з них – діти. Ця проблема трансформується з роками, але вона не зникатиме ще багато десятиліть», – зазначив посадовець.

    Детальніше читайте у статті “Запобігти. Ліквідувати. Померти”

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!