В Івано-Франківську відкрилась благодійна виставка-аукціон картин

Сьогодні, 13 січня, в приміщенні мистецького центру «Бастіон» відбулось урочисте відкриття виставки творчих робіт художників-учасників Всеукраїнського пленеру в с. Гошів Долинського району, яких приймав настоятель греко-католицького монастиря Чину святого Василія Великого отець Дам’ян.

DSC_0335

16 художників з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Київської областей упродовж десяти днів в грудні 2015 року жили на території монастиря та творили нові картини задля допомоги нашим бійцям на сході.

“Цей захід, це є початок для того, щоб в 2016 році Івано-Франківськ називали духовним центром всієї України”, – зазначив голова ОДА Олег Гончарук.

DSC_0344

Зокрема, один із учасників Всеукраїнського пленеру, відомий митець на Прикарпатті Богдан Бринський зазначив, що на наступний раз потрібно ще запросити художників зі Сходу України.

“Нехай Господь прийме нашу невеличку лепту у розбудову, перемогу та наше єднання і щоб до всіх прийшло розуміння, що це є наша Богом дана земля, і ми повинні її відстоювати”, – наголосив художник Богдан Бринський.

Усі кошти, виручені на виставці-розпродажі картин передадуть для роботи в області реабілітаційного центру для вояків АТО.

Нагадаємо, що сьогодні в Івано-Франківську відбувся обід для безхатьків.

DSC_0340 DSC_0353 DSC_0377 DSC_0375 DSC_0365 DSC_0364 DSC_0363 DSC_0358

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!