В Івано-Франківську вручили нагороди лікарям та волонтерам, які допомагали боротися з коронавірусом (ФОТО)

 • Сьогодні, 24 серпня, в Івано-Франківську вручили нагороди лікарям та волонтерам, які допомагали у боротьбі з коронавірусом.

  Знаком народної пошани «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією» нагородили Степана Чомка, Віталія Мартинова, Олександра Мартинова, Володимира Поповича, Володимира Вінтоняка, Василя Ленюка, Віталія Болохівського, Романа Івасіва та Ігоря Гладуна.

  Головний спеціаліст Сектору в Івано-Франківській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Веркалець каже, що ці люди варті того, щоб про них знали, говорили та шанували.

  «Бажаю кожному, щоб ми ще багато років зустрічали це свято і зробили все для того, щоб передати його нащадкам. Аби вони також ходили у вишиванках та гордилися своєю Батьківщиною», – каже Володимир Веркалець.

  Фахівець зазначає, що ця нагорода – це подяка за небайдужість та жертовність.

  Волонтер та психолог Наталія Чаплинська говорить, що День Незалежності, одне з найбільших свят нашої країни, і саме у цей день варто згадувати всіх причетних до незалежності: як минулого, так і сьогодення.

  «Це люди, які у будь-яку хвилину можуть підтримати, вдень та вночі прийти на допомогу. Вони вірні своїй справі та ідеям незалежності Україні. У таке свято хочемо підтримати ветеранів та волонтерів, щоб вони знали, що ми їх знаємо та шануємо», – каже волонтер.

 • Молодший сержант та боєць АТО Віталій Болохівський зізнається, що Україна для нього, наче мати.

  «Ця країна мене виховала! А незалежність України – це наш народ. Його потрібно підтримувати завжди», – каже Віталій Болохівський.

  До теми: У Франківську презентували книгу про визначних людей міста 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!