В Івано-Франківську запрошують на виставку портретів загиблих героїв

 • “Пам’яті тих, хто повернувся на щиті”, – такими словами організатори описують виставку портретів загиблих героїв авторства Ірини Чмелик, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Відкриття виставки завтра, 5 січня, о 16 годині, простір ВАҐАБУНДО, вул. Пилипа Орлика, 7.

  На заході свою прозу читатиме письменниця Ольга Деркачова, а поет Богдан Томенчук декламуватиме власні вірші.

  “Герої не вмирають… Неперебутна ціна перемоги в портретах полеглих роботи Ірини Чмелик… Модерація і проза – від Ольга Деркачова. Вірші та їх читання – від мене сущого… в Івано-Франківську. Не відводьмо очей від реальності, тільки так переможемо”, – акцентує у мережі Богдан Томенчук.

  На виставці “Звитяжці” представлено понад 40 графічних портретів воїнів, які віддали своє життя за Незалежність України. Роботи виконані в техніці малюнку олівцем та акварелі (гризайль). Серед портретів – це ті, хто загинув на сході України від 2014 року та з початком повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року.

  Авторка Ірина Чмелик показує, що війна триває з 2014 року, а Україна продовжує нести втрати. Багато героїв – жителі нашого краю, які стали на оборону держави і героїчно боронили її до останнього подиху.

 • “Звитяжці” – це про тих, хто своєю кров’ю освячує нашу Незалежність, хто ціною власного життя дає нам можливість жити, творити, розвиватися. І пам’ятати.

  Також читайте про те, що маріупольці і харків’яни створили співочий гурт у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!