В Івано-Франківську знову обговорювали ситуацію навколо йорданців, підозрюваних у зґвалтуванні

 • Сьогодні, 1 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч студентів з Йорданії з Аташе з питань культури Відділення в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії в Російській Федерації Хаєла Рубіката.

  IMG_0298

  На зустрічі були присутні близько півсотні студентів Медичного університету, родом з Йорданї, а також проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Сергій Кобець та Аташе з питань культури Відділення в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії в Російській Федерації Хаєл Рубікат.

  Студенти близько години спілкувалися з доктором Хаєлом Рубікатом та обговорювали недавні події, які зараз активно обговорює громадськість, а саме те, що студентів Медуніверситету, громадян Йорданії, підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої дівчинки.

  IMG_0463

  “Зустріч присвячена тій ситуації, яка склалася в Івано-Франківську після “Маршу справедливості” і відповідно напруги, яка виникла серед громадян в місті до студентів-іноземців, зокрема до студентів арабської національності”, – прокоментував проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Кобець.

  Також, він зазначив, що студенти готові прийняти всі законні рішення українського правосуддя по відношенню до тих студентів, які порушили Закон України і за вироком суду відбудуть покарання. Окрім цього, Сергій Кобець додав, що до цього часу проблем із студентами-йорданцями в Івано-Франківську не було.

  IMG_0309

 • Як розповів доктор Хаєл Рубікат, він приїхав сюди, щоб зустрітися з правоохоронцями області у справі двох студентів з Йорданії, яких підозрюють у зґвалтуванні.

  Аташе наголосив, якщо б українець потрапив у таку ситуацію в Йорданії, то до нього було б толерантніше ставлення. На питання про фінансовий стан студентів, які навчаються в Україні, то він запевнив, що вони такі самі, як українські студенти.

  “Вони ледве зводять кінці з кінцями, як і українські сім’ї. Їм би тільки вистачило на навчання та прожиття”, – резюмував Хаєл Рубікат.

  Нагадаємо, що Апеляційний суд Франківська залишив студентів-іноземців під вартою.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!