В Угорщині голову національного музею звільнили через ЛГБТ-контент

 • Суперечливий угорський закон забороняє “демонстрацію і пропаганду гомосексуалізму” в матеріалах, доступних для дітей, таких як книги і фільми.

  Главу Національного музею Угорщини звільнили через те, що він нібито дозволяв особам, молодшим 18 років, переглядати ЛГБТ-контент, пише УНН з посиланням на BBC.

  Нещодавно в музеї пройшла виставка World Press Photo, на якій були представлені знімки ЛГБТ на Філіппінах.

  Уряд Угорщини постановив, що знімки порушують закон. У відповідь музей розмістив на своєму вебсайті та біля входу на виставку оголошення, в якому йшлося про те, що вхід заборонений для відвідувачів молодше 18 років.

  Уряд заявив, що Ласло Сімон не виконав “юридичні зобов’язання” щодо показу, але він це заперечував. Саймон наполягав на тому, що музей навмисно не порушував жодних законів, оскільки виконав наказ про обмеження входу для осіб, молодших за 18 років.

  Реакція організаторів World Press Photo

  Реагуючи на цю подію – ще до оголошення про звільнення Саймона – організатори World Press Photo повідомили інформаційному агентству AP, що ця новина “жахливо шокувала нас”. Там додали, що це перший раз, коли один з їхніх показів зазнав цензури в Європі.

  Читайте також: Перегляди стрімко ростуть: українка зняла кліп для учасника популярного BTS

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!