В Угорщині заявили, що не готові схвалити заявку Швеції на вступ до НАТО

 • Швеція подала заявку на членство в НАТО минулого року після вторгнення Росії в Україну, і більшість членів Альянсу швидко ратифікували її.

  Спікер парламенту Угорщини Ласло Ковер заявив, що його країна не впевнена, чи потрібно ратифіковувати заявку Швеції на вступ до НАТО.

  Про це повідомляє Reuters з посиланням на в інтерв’ю шведському телеканалу HirTV, передає “Укрінформ”

  “Я не впевнений, що нам потрібно схвалювати цю заявку (Швеції на вступ до НАТО – ред.)”, – сказав Ковер.

  Його коментар прозвучав після того, як минулого тижня міністр закордонних справ Угорщини Петр Сійярто надіслав листа своєму шведському колезі, в якому назвав “упередженими і несправедливими” звинуваченнями з боку деяких шведських політиків на адресу угорського уряду.

  Як передає “Укрінформ”, Угорщина погрожує зупинити процес приєднання Швеції до НАТО через шведський відеоролик про Угорщину, який не сподобався Будапешту.

 • Швеція подала заявку на членство в НАТО минулого року після вторгнення Росії в Україну, і більшість членів Альянсу швидко ратифікували її. Нині тільки Туреччина і Угорщина ще не ратифікували заявку на членство, а Альянс з боку Швеції, і обидві країни заявили, що тісно координують свою позицію з цього питання.

  Читайте також: НАТО готує найбільші військові навчання з часів холодної війни

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!