В Україні діятиме єдина електронна система обліку дітей

 • Система спростить ведення шкільної документації.

  Кабінет міністрів вирішив запровадити єдину електронну систему обліку дітей, вихованців та учнів для усіх закладів освіти в Україні.

  «5 вересня Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. No 684». Метою акта є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, пов’язаної із обліком дітей дошкільного, шкільного віку та учнів із застосуванням засобів програмно-апаратного комплексу «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту»», – інформують на сайті Міністерства освіти і науки, пише «Галицький кореспондент».

  Тепер існуватиме єдина електронна система обліку дітей, вихованців та учнів для усіх закладів освіти в Україні. Завдяки їй будуть автоматично зводитися статистичні звіти про кількість дітей дошкільного і шкільного віку, вихованців та учнів, зокрема дітей, не охоплених навчанням.

  Раніше облік проводили окремо у кожній територіальній громаді та не було узагальненого бачення ситуації в межах всієї країни.

  «Перехід до електронної форми ведення шкільної документації, пов’язаної із обліком дошкільнят та учнівства, дозволить розвантажити педагогічний персонал та адміністрації закладів освіти, у результаті чого вони зможуть надавати більше уваги виконанню безпосередніх обов’язків, а дітям більш якісні освітні послуги», – повідомляє МОН.

  До теми: На Прикарпатті зменшилась кількість першокласників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!