В Україні прогнозують дефіцит побутової техніки

 • Співвласник найбільшого українського онлайн-ритейлера Rozetka Владислав Чечоткін прогнозує дефіцит побутової техніки в Україні.

  Про це він заявив в інтерв’ю Forbes 

  “І виробники, і дистрибʼютори роблять все, щоб запобігти цьому дефіциту. Але треба розуміти, що нестабільна гривня плюс зруйнований ланцюжок поставок призводять до того, що він точно буде. І точно буде проблема з асортиментом”, – каже бізнесмен.

  Проте, за його словами, попит, що впав, і падіння національної валюти сильно уповільнюють продажі залишків. І це може трохи врівноважити ринок. 

  “Але найголовніше, що ви помітите, – це відсутність асортименту. Базові холодильник і пральна машинка будуть, а от якщо ти захочеш чогось особливого, то ні. І це стосується не лише техніки”, – зазначив Чечоткін.

  На його думку, ринок врятують малі підприємці.

 • “Вони зможуть купити невеликі партії. Привезти з Німеччини, Польщі чи літаком із Китаю. Так, це буде дорожче. І не буде асортименту. Але вони завжди швидше йдуть на кардинальні зміни. Ось ця нестабільність породить нових гравців та нових зірок”, – резюмував співвласник Rozetka.

  Читайте також: Без черг, удосталь і задарма: у деякі села Франківщини люди їздять по сіль

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!