В Україні вийшов трейлер фільму з прикарпатським богатирем у головній ролі

 • Перший трейлер української сімейної комедії режисера Семена Горова – «Пригоди S Миколая», оприлюднило на своїй сторінці у мережі Фейсбук ДержКіно України.

  Фільм, з якого у цьому році почнуться зимові свята, розповідає історію про справжнє життя Супер Миколая та один незвичайний день сім’ї Василенків.

  Ви побачите відомого прикарпатського богатиря Василя Вірастюка у досить загадковому амплуа та Masha Efrosinina у ролі стурбованої мами, день якої виявився сповненим неочікуваних сюрпризів.

  “Пригоди S Миколая” – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання:

  “Ми намагалися допомогти аудиторії пройти шлях сприйняття Миколая від Святого до Супергероя і заявити про певну синонімічність цих понять у фільмі”, – говорить продюсер картини Maria Keil.

  Режисер картини Семен Горов прокоментував:
  “Я сподіваюсь і вірю, що фільм “Пригоди S Миколая” зможе доторкнутися до душі кожного, незважаючи на вік. Буде багато магії, гострого гумору і красивих ефектів. Та головне – це настрій справжнього новорічного свята: коли в сім’ї все добре, а навкруги все овіяне гармонією та зимовим сяйвом”, – каже Горов.
  Сімейна комедія «Пригоди S Миколая» вийде у прокат 13-го грудня 2018 року.

 • Трейлер фільму «Пригоди S Миколая»

  Презентуємо перший трейлер сімейної комедії семен горов «Пригоди S Миколая».Фільм, з якого у цьому році почнуться зимові свята, представляє перший трейлер історії про справжнє життя Супер Миколая та один незвичайний день сім’ї Василенків. Ви побачите Василь Вірастюк у досить загадковому амплуа та Masha Efrosinina у ролі стурбованої мами, день якої виявився сповненим неочікуваних сюрпризів.«Пригоди S Миколая» – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. За задумом творців, проект тричі змінював назву. Перша, робоча назва «Груднева казка», яка містила акцент на атмосфері зимових свят, поступилася «Пригодам С. Миколая», як історії одного з головних героїв картини, і нарешті стала «Пригодами S Миколая». «Ми намагалися допомогти аудиторії пройти шлях сприйняття Супер Миколая від Святого до Супергероя і заявити про певну синонімічність цих понять у фільмі», – говорить продюсер картини Maria Keil.Режисер картини Семен Горов прокоментував: «Я сподіваюсь і вірю, що фільм «Пригоди S Миколая» зможе доторкнутися до душі кожного, незважаючи на вік. Буде багато магії, гострого гумору і красивих ефектів. Та головне – це настрій, настрій справжнього новорічного свята: коли в сім’ї все добре, а навкруги все овіяне гармонією та зимовим сяйвом».Сімейна комедія «Пригоди S Миколая» виходить у кінотеатральний прокат 13-го грудня 2018 року. Cтрічка знята компанією «Big Hand Films» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

  Gepostet von ДержКіно України am Montag, 1. Oktober 2018

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!