В’ячеслав Кириленко завтра писатиме Всеукраїнський радіодиктант

  • Завтра, 9 листопада, відбудеться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, приурочений до Дня української писемності та мови. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

    “До участі у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності запрошені відомі українські митці, науковці, державні та громадські діячі, політики і всі бажаючі, хто прагне зберігати і розвивати рідну мову. Також до написання радіодиктанту національної єдності долучиться віце-прем’єр-міністр – міністр культури України В’ячеслав Кириленко”, – йдеться у повідомленні.

    Місцем проведення диктанту вперше стане найбільша аудиторія Київського національного університету ім. Шевченка. Написання диктанту розпочнеться об 11.00.

    Нагадаємо, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності уже п’ятнадцятий рік поспіль збирає тисячі українців, як в Україні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто любить і шанує рідне слово і мову. Це не лише перевірка знань української мови, а й заохочення до вживання, популяризації, захисту і сприяння розвитку державної мови. Архів організаторів нараховує безліч диктантів, написаних як пересічними українцями, так і відомими культурними і державними діячами, науковцями, політиками та простими громадянами нашої держави.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!