В Європі відкрили перший готель для хворих на коронавірус

 • У cтолиці Чехії відкрили перший готель, який прийматиме тільки хворих на коронавірус.

  Чотиризірковий готель розташований у центрі Праги і належить мережі Czech Inn Hotels. Він розрахований на людей, які у подорожі довідалися про те, що хворі, а також захворілих мешканців столиці, які бояться заразити своїх рідних, залишаючись вдома, пише “Українська правда”.

  Для заселення необхідно надати довідку про позитивний тест – розміститися, маючи лише підозру, не підтверджену аналізом, неможливо. 

  “Готелі зараз порожні, а багатьом людям немає куди податися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне”, – пояснює представниця компанії. За її словами, перші дні роботи у новому режимі вже підтвердили великий попит на таку послугу. 

  Обслуговування клієнтів у “коронавірусному” готелі організоване повністю безконтактно. У самому готелі спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі залишені у дверях кімнат. 

  Дистанційно можна також замовити їжу на кухні, а також замовити страви чи ліки через службу доставки. 

  За правилами готелю, гостям не можна буде знаходитися за межами свого номеру – за винятком випадків, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

 • Персонал готелю, який забезпечує прибирання та роботу кухні, працює у захисних костюмах.  

  Кімнати після виїзду клієнтів залишатимуть порожніми на один день, а потім ретельно дезінфікуватимуть. У спільних приміщеннях дезінфекцію проводитимуть щоденно. 

  Згідно з даними Асоціації готелів та ресторанів Чехії, зараз майже половина готелів Праги – під загрозою закриття через наслідки епідемії, а в регіонах – приблизно 30%. З березня припинили роботу понад 10%. 

  Читайте також: У МВФ оцінили світові збитки від коронакризи в 28 трильйонів доларів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!