У МВФ оцінили світові збитки від коронакризи в 28 трильйонів доларів

 • У МВФ заявили, що орієнтовні збитки для глобальної економіки від пандемії коронавірусу можуть сягнути 28 трлн доларів у вигляді втраченого ВВП протягом наступних 5 років.

  Про це заявила директор-розпорядник МВФ Кристаліна Георгієва на щорічній зустрічі із Світовим банком, передає FinClub.

  “Протягом наступних п’яти років криза, за наявними оцінками, може обійтися у 28 трлн доларів втраченого валового внутрішнього продукту”, – підкреслила Георгієва.

  За її словами, за 9 місяців різко зросли показники безробіття, бідності та суттєво підвищився ризик для економік країн з низьким доходом.

  “Ми очікуємо падіння показників економічного зростання до мінус 4,4% цього року. Попри те, що в наших прогнозах є величезна доля невизначеності, ми все ж передбачаємо часткове й нерівномірне відновлення в 2021 році”, – додала вона.

  У МВФ також очікують глобального економічного зростання у 2021 році на рівні 5,2%.

  “У нас як і раніше є значні ресурси з нашого кредитного потенціалу в 1 трлн доларів, щоб підтримати країни-члени. Ми надали фінансування 81 країні. Ми зупинили виплату боргів для найбідніших країн-членів і мобілізували 21 млрд доларів для кредитування на безвідсотковій основі”, – зазначила Георгієва.

  Нагадаємо, що в Україні хочуть повністю заборонити масові заходи понад 50 людей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!