«Важити 40 кілограмів – це ненормально», – модель XL Марія Павлюк

 • Наприкінці грудня відбувся фінал шоу «Модель XL», переможницею якого стала Марія Павлюк. Завдяки програмі дівчина стала першою українською моделлю plus-size, яка прикрасила обкладинку глянцевого видання Cosmopolitan. Вона знялася у фотосесії для січневого номеру, а в інтерв’ю розповіла про своє життя після шоу та стандарти краси в сучасному світі.

  «Комплекси та тривога – це все від ліні та небажання змінюватися.

  Некомфортно з новою вагою? Борися! Займайся спортом, переглянь харчування.”

  А якщо тобі добре у своєму нестандартному тілі, але ти зустрічаєшся з громадським осудом, не лінуйся тренувати характер. Навчися не сприймати думки, які тебе не стосуються. Усе працює в нашій голові. Не витрачай своє життя на задоволення чиїхось ілюзорних уявлень про ідеал», – закликає Маша.

  Модель стверджує, що вага та пишні форми не повинні в жодному разі ставати перепоною на шляху до успіху.

  «Я хочу на своєму прикладі показати українським жінкам, що звичайна дівчина – зі звичайними формами, без стрункої фігури та сухого пресу – повинна рухатися до своєї мети та не давати суспільному осуду збити себе із власної дороги до мрії».

 • Втім, навіть моделі plus-size мають певні параметри.

  «Не більше 92 кілограмів. Більше 100 кілограмів – це вже не здорово. Але все ж таки ми моделі – наочна картинка того, що пишна жінка має право на визнання та любов.

  Як і в будь-якому бізнесі, у моделінгу XL є свої правила. Я закликаю кожну дівчину не доводити себе до ожиріння.

  Але важити 40 кілограмів, вибачте мені, це не нормально, – додала Маша.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!